مشاوران مالی متخصص

حرفه مشاورین مالی
تخصص مشاوران مالی
نوامبر 30, 2019
مشاور ه مالی خبره 
مشاور مالی خبره
نوامبر 30, 2019
مشاوره مالی متخصص

مشاوران مالی متخصص

مشاوران مالی متخصص

مشاوران مالی متخصص می تواند به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند – و همچنین احساس بهتری داشته باشید.

مطالعات صنعت تخمین می زند که مشاوره مالی متخصص حرفه ای می تواند بسته به مدت زمان و نحوه محاسبه سود شرکتها را چندین برابر افزایش دهد.

رابطه یک مشاور فقط مربوط به مدیریت پول نیست. یک مشاوران مالی متخصصمی تواند به شما در تهیه برنامه ریزی مداوم مالی کمک کند تا بتوانید ضمن دستیابی به اهداف زندگی ، آرامش خاطر داشته باشید.
فرایند برنامه ریزی مالی شامل تعریف اهداف شما ، درک وضعیت فعلی شما و مشخص کردن مراحل اصلی برای پیشبرد است.

برنامه ریزی مالی جامع

فراتر از اهداف بلند مدت مانند بازنشستگی ، و موارد کوتاه مدت مانند خرید خانه ، تحصیلات یا مسافرت ، برنامه ریزی مالی جامع همچنین می تواند شامل برنامه ریزی میراث ، حمایت از خانواده ، مراقبت های بهداشتی ، بیمه و کمک های خیرخواهانه باشد.
هنگامی که تصمیمات بزرگی در زندگی می گیریم ، بیشتر ما به دنبال منبع تخصص و راهنمایی برای کمک به ما در انتخاب های متفکرانه برای رسیدن به اهداف و نیازهای فردی خود هستیم.
این چیزی است که مشاوره مالی حرفه ای همه چیز درمورد آن است. برنامه ریزی مالی مداوم از بسیاری جهات می تواند پرداخت کند. مطالعات نشان می دهد که مشاوره مالی می تواند حرفه شما را رشد دهد.

آرمان پرداز - شرکت حسابداری

مشاور مالی – آرمان پرداز

 

ارزش مشاوران مالی متخصص

البته ارزش مشاوره بسیار متفاوت است. از یک چیز ، توصیه های مالی می تواند به معنای چیزهای بسیار متفاوتی برای افراد مختلف باشد. برای برخی از سرمایه گذاران ، ابزارهای برنامه ریزی مالی آنلاین یا یک راه حل سرمایه گذاری واحد ممکن است نیازهای آنها را برآورده سازد.

برای دیگران ، از جمله افرادی که ثروت بیشتری دارند ، شرایط پیچیده ای دارند و یا افرادی که ارزش بیشتری برای داشتن یک مشاورمالی  شخصی می گیرند ، ممکن است رابطه با یک مشاوران مالی متخصص مناسب تر باشد. علاوه بر این ، ارزش مشاوره مالی بسته به شرایط شخصی ، شرایط بازار و موارد دیگر بسته به دوره های زمانی مختلف متفاوت خواهد بود.
برای اکثر سرمایه گذاران که تصمیم می گیرند با یک مشاورمالی  کار کنند ، مشاوره فقط مربوط به سرمایه گذاری ها نیست.
بیش از نیمی از سرمایه گذاران گفتند که برنامه ریزی در حال انجام امور مالی و خدمات مالی ارزشمندترین بخش روابط مشاوره آنها هستند.

طرح

هرکسی اهداف دارد و یک مشاور می تواند با شما همکاری کند تا آن اهداف را بفهمد ، الگوبرداری کند و گزینه های خود را تعیین کند ، مراحلی را که انجام می دهید را تأیید کنید و برنامه های جایگزین را برای رسیدن به آنجا نشان دهید.

برنامه ریزی مالی مشاوران مالی متخصص

هنگامی که برای اولین بار با مشاور خود ملاقات کردند ، او آنها را راهنمایی کرد تا توجه خود را به اهداف اصلی خود معطوف کنند – و جایی که در راه تحقق آنها ایستاده بودند.

سالی و بن در نظر داشتند چگونه به فرزند ۲۴ ساله خود کمک کنند ، در بازنشستگی درآمد ایجاد کنند و تأثیر مالیات ها را مدیریت کنند.

مشاور آنها برای ایجاد تصویری از وضعیت مالی فعلی خود همکاری کردند و به آنها کمک کردند تا تمام اسناد مورد نیاز را جمع کرده و ترازنامه را تهیه کنند. مشاور آنها به توافق رسیدند مواردی را که در مراحل بعدی با آنها مقابله می کنند ، در دستور کار قرار دهند.
در جلسه بعدی ، آنها ترازنامه ، تعیین کننده های ذینفع ، تخصیص دارایی و پیشرفت در جهت اهداف خود را مورد بررسی قرار دادند. مشاور آنها از مفروضات مالی و جزئیات وضعیت آنها برای پیش بینی جریان نقدی فعلی و استفاده از برنامه بازنشستگی خود استفاده کرد.

.
نکته مهم: پیش بینی ها یا اطلاعات دیگر در مورد احتمال نتایج مختلف سرمایه گذاری از نظر ماهیت فرضی است ، نتایج واقعی سرمایه گذاری را منعکس نمی کند و ضمانت نتایج آینده نیست. نتایج شما ممکن است متفاوت باشد.

پیاده سازی

برنامه ریزی مالی تنها در صورت اجرای توصیه ها مفید است. مشاوران مالی متخصص   خوب می تواند به شما کمک کند برنامه ریزی خود را عملی کنید ، سعی در کمک به شما در جلوگیری از اشتباه هزینه های سرمایه گذاری در طول راه دارد. یک مشاور مالی می تواند به شما در انتخاب ترکیبی مناسب از سرمایه گذاری ها ، تنظیم سبد سهام خود به مرور زمان و برداشت پس انداز خود به روشی با کارآیی مالیات کمک کند تا به تحقق اهداف خود کمک کند.

همکاری با یک مشاور می تواند یک روند منضبط را برای برنامه ریزی مالی در حال انجام ، کنترلهای های منظم ، بررسی نمونه کارها و گزارش های پیشرفت فراهم کند. یک مشاور همچنین می تواند در به روزرسانی ها به منعکس کننده اهداف جدید یا رویدادهای زندگی کمک کند و همچنین با تغییر بازارها یا قوانین مالیاتی ، ریسک را مدیریت کرده و از فرصتها استفاده کند.

بازار کار

مشاور مالی می تواند برای شما از طریق فراز و نشیب های بازار کار کند – و راهنمایی و تشویقی را که ممکن است شما نیاز به ماندن در مسیر داشته باشید ارائه می دهد تا از اشتباهات گاه پرهزینه سرمایه گذاران در بازارهای بی ثبات جلوگیری کند.

مشاوران  مالی متخصص حرکت بازار فرصت های برنامه ریزی مالیاتی را نیز ایجاد می کند. پتانسیل برداشت خسارت مالیاتی را برای کمک به پایین آمدن مالیات بر سود سرمایه در نظر بگیرید. قوانین می توانند پیچیده باشند. اما شما می توانید از ضرر و زیان سرمایه تحقق یافته برای جبران سودهای حاصل از تحقق یافته و بالقوه بخش کمی از درآمد عادی استفاده کنید. بعلاوه ضررهای بلااستفاده قابل انتقال و انتقال در سالهای آینده است.

البته ، شما هرگز نمی خواهید ملاحظات مالیاتی به تنهایی برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری خود هدایت شوید. اما اگر فروش هر دو اوراق بهادار با اهداف سرمایه گذاری شما همگام باشد ، پس انداز مالیات باعث افزایش بازده پس از مالیات شما می شود.

برنامه ریزی مشاوران مالی متخصص

مدیران برنامه ریزی می کنند که مشاور کنترل می کند. در طی آن جلسات ، آنها هرگونه تغییر عمده در اهداف یا زندگی خود را مرور می کنند. به عنوان مثال ، اگر مدیربه دلیل مشکلات بهداشتی مجبور به متوقف کردن کار زود هنگام شود ، برنامه ریزی آنها می تواند شامل این تغییرات شود. در طول کنترل ، آنها نمونه کارها خود را مرور می کنند تا به اطمینان حاصل کنند که هنوز همگام با اهداف خود بوده و فرصت هایی را برای جبران مالیاتی و سایر استراتژی های هوشمندانه مالیات مشخص می کند.

در حال حاضر ، مشاوران مالی متخصص سؤال می کند که آیا نیاز به ایجاد تغییر در سبد خود دارند یا راه حل های مختلف درآمدی را در کنار بازنشستگی ، از جمله اینکه آیا بخشی از پس انداز بازنشستگی خود را منع کرده اند ، در اختیارتان قرار دهند.

 


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.