علل مشورت نکردن با مشاور مالی

نقش مشاور مالیاتی چیست ؟ - شرکت حسابداری - آرمان پرداز خبره
۵ دلیل چرا با یک شرکت مشاوره مالیاتی همکاری کنید؟
آذر ۱۴, ۱۳۹۸
خدمات مشاورین مالی
چرا باید مشاوره مالی را استخدام کنید
آذر ۱۴, ۱۳۹۸
استخدام مشاور مالیاتی

مشاور مالیاتی تهران

علل مشورت نکردن با مشاور مالی

نگرانی های مهم  بسیاری از مردم در مورد علل مشوت نکردن با مشاور مالی وجود دارد. اگر اکنون این نگرانی ها وجود ندارد ، احتمالاً وجود دارد ، یکی از این افکار حداقل در گذشته از ذهن شما گذشته است. شاید در مورد تجربیات منفی از دوستان یا خانواده شنیده باشید ، یا شاید با یک مشاور کار کرده باشید که باعث شده شما در مورد همه مشاوران  مالی فکر خاصی کنید. به جای نادیده گرفتن آن ، به هر دلیلی که ممکن است بخواهید با یک مشاور مالی صحبت نکنید ، صحبت خواهیم کرد.

 “من می توانم همه امور مالی خودم را اداره کنم.”

آن کاملا درست است. مطمئناً می توانید برای یادگیری همه چیزهایی که باید بدانید وقت بگذارید. با این حال ، این است که چگونه می خواهید وقت خود را بگذرانید؟ اگر در حال حاضر شغل و خانواده دارید ، به احتمال زیاد شما ممکن است وقت نداشته باشید تا هر آنچه را که باید در مورد مشاور  مالی و مدیریت سرمایه گذاری بدانید نیز یاد بگیرید. من مطمئن هستم که اگر می خواستم می توانم یاد بگیرم که چگونه روغن خود را تغییر دهم ، اما پرداخت یک دانش با کسی که این کار را برای من انجام دهد بسیار ساده تر است.

 “دوستان و خانواده من می توانند تمام توصیه های مالی مورد نیاز من را به من ارائه دهند.”

مگر اینکه شما دوستان یا اعضای خانواده خود داشته باشید که مشاور مالی برای شما مشاوره  مالی جامع دارند ، تکیه بر توصیه های کلیه خطرناک می تواند باشد. شاید بهترین دوست شما یک مشاور مالی  عالی داشته باشد و به جای استخدام یک مشاور مالی  برای خودتان ، فکر می کنید فقط باید با دوست خود صحبت کنید و همان توصیه ها را دنبال کنید. دقیقاً مانند همه دستکش های یک ظرف که من خریداری کردم روی من شنا می کرد ، همه ی توصیه های مالی با اندازه یک اندازه کاملا مناسب نیست. توصیه مناسب همیشه برای همه یکسان نیست ، و بیشتر اوقات بسیار متفاوت است.

برای مثال مشاور مالی می تواند به شما پیشنهاد کنم که یک زوج مشارکتهای برنامه بازنشستگی واجد شرایط زن و شوهر را به حداکثر برساند. در شرایط متفاوتی که ممکن است در نگاه اول یکسان به نظر برسد ، ممکن است زن و شوهر دیگری در بازنشستگی دارای بازنشستگی و درآمد دیگری باشند ، و من ممکن است توصیه کنم که حداکثر سهم طرح بازنشستگی را نداشته باشید.

با انجام این کار ، آنها می توانند در بازنشستگی بیش از حد لازم در بازنشستگی قرار بگیرند ، و هزینه مالیات می تواند از پس اندازهای ناشی از کنار گذاشتن پول قبل از مالیات امروز ، بالاتر باشد. یا شاید میزان بیمه عمر یک خانواده به مراتب کمتر از یک خانواده دیگر باشد. اگر خانواده دوم توصیه های ناخواسته را انجام دهند ، در صورت وقوع یک اتفاق ناگوار ، می توانند در وضعیت مالی ویرانگر قرار بگیرند. هیچ یک از اندازه ها مناسب هنگام برنامه ریزی مالی نیست.

“من ثروتمند نیستم و فقط افراد ثروتمند به یک مشاور مالی احتیاج دارند.”

این تصور غلط رایج است که فقط افراد با پول زیادی می توانند از همکاری با یک مشاور مالی بهره مند شوند. موارد بسیاری وجود دارد که یک مشاور مالی می تواند به یک خانواده با درآمد متوسط ​​یا جوان حرفه ای کمک کند. آیا کسی داشته اید از گزینه های مزایای کارمندان خود نگاه کند؟ آیا پس انداز مالیاتی خود را به حداکثر رسانده اید؟ آیا مدارک صحیح بیمه و برنامه ریزی املاک را در دست دارید؟ آیا پاسخگویی برای پس انداز مفید است؟ آیا به سرمایه گذاری هایی که خود انتخاب کرده اید ، اطمینان دارید؟ لیست ادامه دارد و ادامه می یابد.

درست است که برخی از افراد تازه کار ممکن است به اندازه دیگران از یک برنامه جامع مالی سود نبرند. شما ممکن است اخیراً از دانشکده فارغ التحصیل شوید و قبل از فکر کردن در مورد پس انداز می توانید بر پرداخت بدهی خود تمرکز کنید ، اما هنوز هم می توانید بازخورد کلی کسب کنید و در ابتدا با یک مشاور مالی  ارتباط  داشتید ، مفید است. به این ترتیب ،مشاور مالی می تواند  وقتی یک برنامه جامع ارائه کند ، شخصی را برای گفتگو با خود خواهید داشت.

 “علل مشورت نکردن با مشاور مالی بازنشستگی بسیار دور است؛ بعداً می توانم همه اینها را بفهمم. “

این مانند هر دلیل دیگری برای خاموش کردن چیزی است و فقط به این دلیل که نمی خواهید با آن مقابله کنید به این معنی نیست که نباید. مثل این است که بگویم “سلامتی من فعلاً خوب است ، بنابراین لازم نیست که نگران سالم خوردن باشم تا زمانی که دچار حمله قلبی شوم” یا “من مجبور نیستم یک سقف جدید بگیرم ، فقط منتظر می مانم شما به این ایده فکر می کنید. شاید جالب نباشد که نگاهی به منابع مالی خود بیندازید و برنامه ریزی کنید ، اما بسیار مهم است و بعدا پشیمان نخواهید شد. هرچه زودتر شروع کنید ، بهتر است.

 “مشاوران مالی بسیار تحت فشار هستند.”

همه شما احتمالاً با یک فروشنده پر فشار روبرو بوده اید ، و اصلاً سرگرم کننده نیست. و درست است ، برخی از مشاوران مالی فشار زیادی دارند. بسیاری از مشاوران کالاهای مبتنی بر کمیسیون را برای شرکتی که در آن مشغول کار هستند بفروشند و برای فروش خود مبلغی دریافت می کنند. محصول خود را به شما هل می دهند. به همین دلیل است که همکاری با یک شرکت برنامه ریزی صرف هزینه ، مانند مشاوران مالی پاییز ، ، می تواند سودمند باشد. ما با فروش یک خدمات  به شما پول نمی دهیم. شما برای مشاوره صادقانه و بی طرفانه هزینه ای را به ما پرداخت می کنید و ما محصولات تهاجمی را تحت فشار قرار نمی دهیم زیرا ما محصولی نداریم که بتوانیم شما را تحت فشار قرار دهیم. به همین سادگی.

بعد از آنکه من را به من خدماتی بفروشند ، نگران هستم که دیگر هرگز از مشاور مالی  خود نشنوم.”

دلیل ترک بسیاری از مشاوران مالی خود این است که آنها از آنها نمی شنوند. شاید به این دلیل باشد که مشاور محصولی را در همانجا که کمیسیون خود را دریافت کرده اند فروخته است ، و آنها دلیلی ندارند که دوباره به این نتیجه برسند. یا شاید آنها در یک شرکت بزرگ کار می کنند و شما فقط یک شماره هستید و نام آنها نیست. یا شاید آنها فرآیندی را در دست نداشته باشند که بتوانند با پیشروی در اولویت شما قرار بگیرند.

در هر صورت ، مهم است که یک مشاور مالی  پیدا کنید که از وضعیت مالی شما به روز باشد ، شما را پاسخگو کند تا اقدامات مناسب را انجام دهد ، و پشتیبانی و دانش شما را شایسته ، نه فقط از جلو ، بلکه در کل زندگی شما ارائه دهد.

در مشاوران مالی ، ما علاقه مند به ارائه پشتیبانی شخصی ، مداوم هستیم. اگر در مقابل یک علامت دلار وجود دارد و بعد از آن یک علامت سؤال وجود دارد ، با ما تماس بگیرید ، ما می خواهیم کمک کنیم. و بسیاری از مشاوران مالی  دیگر نیز همان پشتیبانی را ارائه می دهند ، بنابراین اگر ما مناسب شما نیستیم ، اجازه دهید ما از کسی که مراقبت می کند ، مراجعه کنیم. شما سزاوار این هستید که بیش از یک شماره باشید.

 “علل مشورت نکردن با مشاور مالی من اعتماد ندارم که یک مشاور مالی بهترین منافع من را در ذهن داشته باشد.”

خوب ، من از گفتن این متنفرم ، اما گاهی اوقات نباید. مشاوران مالی که از کمیسیون پول در می آورند ممکن است بهترین منافع شما را در ذهن داشته باشند ، حتی اگر آن را متوجه نشوند. تصور کنید که گاهی اوقات می تواند برای یک مشاور مالی باشد که در یک شرکت بزرگ کار می کند و یک خدمات خاص را به شما می فروشد.

آنها در واقع ممکن است مانند یک فروشنده کفش ملی در مثال من اعتقاد داشته باشند که یک بیمه خاص یا سالانه بهترین محصول برای شما است. شبیه به چگونگی داشتن پا و استفاده از کفش به دلایل مختلف ، مردم نیز وضعیت مالی مختلفی دارند. همان محصول همیشه نمی تواند بهترین برای همه باشد. وقتی با یک شرکت مشاوره مستقل کار می کنید که زیر یک شرکت بزرگ کار نمی کند ، مشاور مالی  باید دانش گسترده ای از تعداد زیادی از محصولات داشته باشد و از دانش صمیمی خود در مورد یک محصول خاص کور نشود.

 

“علل مشورت نکردن با مشاور مالی استخدام مشاور مالی بسیار گران است.”

مشاوران مالی خدمات خود را از چند طریق دریافت  می کنند. ممکن است هزینه ماهانه ، درصدی از دارایی هایی که اداره می شوند یا ترکیبی از هردو را پرداخت کنید. مقایسه مشاوران مختلف فقط بر اساس هزینه آنها می تواند خطرناک باشد. یک مشاور  مالی می تواند تقریباً هیچ هزینه ای را پرداخت نکند ، اما تقریباً هیچ کمکی را به شما ارائه نمی دهد. اگر اینگونه باشد ، هدف مشاور  مالی از ابتدا چیست؟

یا یک مشاور مالی  می توانید بیش از حد آنچه را که ارائه می دهند هزینه کنید. میزان پرداخت شما بستگی به وضعیت خاص شما و خدمات ارائه شده توسط مشاور دارد.

گرچه ممکن است هزینه مشاوره مالی حرفه ای گران به نظر برسد ، این توصیه می تواند این آرامش را برای شما فراهم کند که شما از نظر مالی در مسیر هستید و به شما کمک می کند از اشتباهات مالی جلوگیری کنید که می تواند برای شما بسیار بیشتر از توصیه باشد.

 

“علل مشورت نکردن با مشاور مالی من نمی خواهم یک غریبه داشته باشم که تمام پول من را اداره کند.”

بسیاری از افراد در جایی تصمیم می گیرند که بتوانند با سرمایه گذاری های خود از کمک های حرفه ای استفاده کنند. شاید شما اکنون در حال صرفه جویی کافی در جایی هستید که آماده سرمایه گذاری هستید و به اندازه کافی راحت نیستید که بازار بتواند سرمایه گذاری های خود را انتخاب کند. یا شاید شما مدتی است که پول خود را مدیریت کرده اید اما به جایی رسیده اید که تصمیم های مالی قابل توجهی را پشت سر خواهید گذاشت و می توانید آینده مالی خانواده خود را راحت تر کنید.

یک خبره. یا شاید شما بتوانید شب ها بهتر بخوابید که می دانید شخص دیگری روزانه به دنبال سرمایه گذاری شما است و مراقب خطرات است ، بنابراین مجبور نیستید.هنگامی که به این نتیجه رسیدید ، تصمیم گیری می کنید که چه کسی را برای مدیریت پول خود انتخاب کنید می تواند بسیار ترسناک باشد. شما می خواهید با شخصی که مسئولیت این کار را به شما می دهد بیشتر آشنا شوید.

به همین دلیل اولین قدم ما در مشاوران مالی شرکت آرمان پرداز خبره  همکاری با شما برای ایجاد یک برنامه جامع مالی است. در طی این فرایند ، ما شما را بیشتر می شناسیم و تصویر مالی شما را می فهمیم تا بتوانیم بهترین راه برای مدیریت پول خود را بدانیم.

 

“علل مشورت نکردن با مشاور مالی من نمی توانم اعتماد داشته باشم که مشاور مالی واقعاً مشاوره خوبی خواهد داشت.”

ما در گذشته خدمات بد مشتری را تجربه کرده ایم. شاید یک فروشنده شما را متقاعد کند که پیراهنی بخرید که به شما اطمینان داده است برای همیشه دوام خواهد داشت و پس از اولین بار از طریق شستشو کاملاً پاره شده است. یا شاید شما هزینه زیادی را برای یک تعمیرکار لوازم خانگی پرداخت کرده اید ، فقط برای این که چند هفته بعد این کالا خراب شود. شما ایده را می گیرید.

چگونه می توانید بدانید که یک مشاور مالی واقعاً دانش دارد و توصیه های صحیحی را ارائه می دهد؟ هیچ کس کامل نیست و هیچ توصیه ای درباره آینده کامل نیست ، زیرا هیچ کس نمی تواند آینده را پیش بینی کند. اما موارد احتیاطی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از کار با یک مشاور مالی دانش مطمئن استفاده کنید.

 

اولین توصیه ای که من می کنم استخدام یک مشاور مالی حرفه ای شرکت آرمان پرداز خبره  است. تیم مشاور مالی شرکت آرمان پرداز خبره  آموزش های گسترده ای دارند و با استانداردهای اخلاقی و آموزشی بسیار بالا نگهداری می شوند. علاوه بر این ، تیم مشاور مالی  شرکت آرمان پرداز خبره  باید دارای ۱۵ سابقه کار مرتبط باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چرایی انتخاب یک مشاور  مالی  ، به وب سایت www.armanpardaz.com مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.