شرکت حسابداری

آسانترین روش تهیه صورت جریان وجوه نقد
دی ۲۱, ۱۳۹۷
شرح کار برای حسابدار شرکت
بهمن ۱۰, ۱۳۹۷

شرکت حسابداری

موسسه حسابرسی  وحسابداری آرمان پرداز خبره در انجام خدمات حسابداری و خدمات حسابرسی پیشگام بوده و در این امر با همکاری و بهره مندی ازپرسنل مجرب وحرفه ای و حسابداران عضو جامعه حسابداری ایران، انجمن حسابداری ایران، انجمن حسابداران خبره ایران، عضو وکلای پایه یک دادگستری در زمینه حسابداری مالی و مالیاتی، حسابرسی مالی و مالیاتی، حسابرسی کنترلهای داخلی، ارزیابی و مطالعات اقتصادی  وطراحی وپیاده سازی واستقرار سیستم های مالی به ارائه خدمات مناسب و شایسته به موسسات و شرکتها می باشد.

 شرکت حسابداری حسابرسی آرمان پرداز خبره درستی، احترام و کار گروهی، توانایی، جدیت و شجاعت در رهبری موسسه حسابداری، ایجاد روابط مبتنی بر انجام کار درست را از بر می شمارد و در این راه تمرکز خود را بر پایه منافع در بازار و ارائه خدماتی بی نظیر رضایت کامل مشتریان خود گذاشته است.

این موسسه حسابداری و شرکت حسابداری در انجام خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی، خدمات مالیاتی و شرکت مالیاتی پیشگام بوده و تمام تلاش خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است. حرفه ای گری، رازداری، صداقت، درستکاری، پای بندی به ارزش های اخلاقی و حرفه ای واستقلال کاری بیطرفی  از جمله ویژگی های موسسه حسابداری شرکت حسابداری ما می باشد. شرکت حسابداری همواره در تلاش است که ارائه خدمات مناسب و با کیفیت نظر مشتریان را جلب نماید. کسب رضایت مشتریان در اولویت های شرکت حسابداری است. اگر بخواهیم چند ویژگی منحصر به فرد خود را برشماریم می توانیم به صداقت و درستکاری استقلال کاری  بیطرفی ورازداری  اشاره نماییم که منشور اصلی وخط مشی شرکت می باشد.

 خدمات حسابداری

اگر بخواهیم به خدمات حسابداری موسسه حسابداری بپردازیم به بیان ساده خدمات حسابداری به فرآیند و اموری اشاره دارد که در آن شرکت حسابداری با بکارگیری حسابداران متخصص و مجرب خود به انجام کلیه امور خدمات حسابداری شرکت متنوعی می پردازد از جمله تهیه اظهار نامه مالیاتی عملکرد واظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده وارسال معاملات فصلی ولیست مالیات حقوق می پردازد وخدمات حسابداری در حوزه آموزش شامل آموزش پرسنل حسابداری شرکتها وودوره های متنوع مالی ومالیاتی برای حسابداران شرکت خدمات حسابداری در حوزه تامین نیروی انسانی برای شرکتهای تحت پوشش خودوخدمات حسابداری در حوزه طراحی وپیاده سازی سیستمهای مالی واداری وخدمات حسابداری شامل نظارت  مستمر بر عملکرد مستمر کارکنان وپشتیبانی از سیستمهای مالی شرکتها می باشد  … .

شرکت حسابرسی

شرکت حسابرسی  آرمان پرداز خبره با ارائه خدمات حسابرسی مناسب به مشتریان خود توانسته است نظر مساعد ورضایت کامل آنان را جلب نماید. چند نمونه از خدماتی که در شرکت حسابرسی قابل ارائه می باشد عبارتند از حسابرسی صورت های مالی سالانه حسابرسی داخلی و خدمات ویژه، وایجاد کنترلهای موثر فرایندهای حسابداری  از تولید وارایه اطلاعات غلط وانحرافی حسابداری جلوگیری می کند وامکان سو استفاده از دارییهای شرکت به حد اقل می رسد

.

خدمات مالیاتی و شرکت مالیاتی

مطلبی که در ابتدا باید به آن اشاره شود این است که خدمات مالیاتی و شرکت  آرمان پرداز خبره  خ به تمامی حوزه های هر گونه خدماتی که در حوزه مالیاتی وسازمان امور مالیاتی مربوط می شود انجام میدهد در خدمات مالیاتی قابل طرح و تنظیم می باشد. شرکت مالیاتی با ارائه کلیه خدمات در زمینه مالیات مستقیم و غیر مستقیم می تواند به تنظیم و ارائه این اسناد و مدارک بپردازد. مالیات بر واردات، مالیات بر مصرف و فروش، خدمات پشتیبانی در اختلافات مالیاتی، مشاوره مالی و مالیاتی، خدمات مالیات بر ارزش‌ افزوده تهیه وتنظیم دفاتر قانونی وتنظیم لایحه های مالیاتی  ارسال معاملات فصلی وتهیه وتنظیم لیست مالیات حقوق از جمله مواردی است که در خدمات مالیاتی و شرکت مالیاتی به آن پرداخته می شود. این موسسه حسابداری و شرکت حسابداری در تلاش است بارعایت کامل قانون مالیاتهای مستقیم  بهترین خدمات  را ارائه دهد واز پرداخت مالیات مازاد وجرایم سنگین مالیاتی جلوگیری کند.

 

 

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است