تعریف جامع مشاوران مالی؟

مشاور مالی - آرمان پرداز
۵ دلیل شما باید یک مشاور مالی داشته باشید
آذر ۹, ۱۳۹۸
مشاور مالی - آرمان پرداز - شرکت حسابداری
چرا یک مشاور مالی استخدام می کنید؟
آذر ۹, ۱۳۹۸
مشاور مالی - شرکت حسابداری

آرمان پرداز - شرکت حسابداری

 

تعریف جامع مشاوران مالی؟

مشاوران مالی ، همچنین به عنوان برنامه ریزان مالی شناخته می شوند ، حرفه ای هایی هستند که به مشتریان خود کمک می کنند تا برخی از مسائل سخت مربوط به مدیریت ثروت و امور مربوط به پول شخصی را برطرف کنند. آنها می توانند یک برنامه کل پس انداز بازنشستگی را با جدول زمانی تنظیم کنند یا به سؤالی درباره بیمه کل زندگی پاسخ دهند.

مشاوران مالی با شما ملاقات می کند تا وضعیت مالی فعلی و اهداف شما را ارزیابی می کند

مشاوران مالی طرحی جامع تهیه می کند که موضوعات مهم  (بازنشستگی ، برنامه ریزی کالج ، بیمه ، جلوگیری از مالیات بر املاک و غیره) را در بر بگیرد.

شما را به عنوان مسائل مالی دشوار در زندگی شما راهنمایی می کند.

مشاوران مالی سرمایه گذاری وحساب های سرمایه گذاری را تنظیم می کند.

در حالی که زمینه مشاوره مالی تا حد زیادی تنظیم نشده است – هرکسی می تواند یک مشاوره مالی یا برنامه ریزی مالی را برای تبلیغ درج کند ، هیچ مجوز لازم را ندارد — کسانی هستند که دارای اعتبار صنفی هستند .

مانند مشاور مالی  مالی معتبر یكی از بهترین نامهای شناخته شده  است.

 

مشاور مالی - آرمان پرداز

مشاور مالی – آرمان پرداز

چگونه یک مشاور مالی می تواند کمک کند

مشاوران مالی می توانند عالی باشند وقتی که درمورد مباحث مختلف مدیریت دارایی سردرگم ، عاطفی و یا صرفاً آگاهی ندارید. این واقعیت را اضافه کنید که اکثر مردم نمی توانند به اندازه کافی در آینده تصور کنند که بازنشستگی خود را تصور می کنند ، برنامه ریزی بسیار کمتری برای آن دارند ، توصیه های حرفه ای  مشاوران مالی می تواند بسیار مفید باشد. یک مشاور مالی  واجد شرایط از شما سؤالات زیادی خواهد پرسید – بعضی از آنها ناراحت کننده است! – به منظور گرفتن اطلاعات کاملی  کاملی از زندگی که می خواهید زندگی خود را انجام دهید.

هنگامی که همه جزئیات در دست است ، او می تواند برنامه ای را جمع کند و به شما مشاوره ای در زمینه سرمایه گذاری ، برنامه بازنشستگی ، برنامه ریزی املاک ، بدهی مالیاتی و تحصیلات دانشگاهی بچه ها ارائه دهد. وسعت دانش مشاور می تواند بسیاری از تصمیمات دشوار شما را آسانتر کند.

برخی از مشاوران مالی بیشتر پیش می روند و به طور فعال به شما در خرید محصولات بیمه (سیاست ها ، سالیانه ها) و سرمایه گذاری کمک می کنند. آنها تمایل دارند که قادر به تجارت اوراق بهادار واقعی مانند سهام یا اوراق بهادار به شما کمک کنند.

همانطور که دلایل خوب زیادی برای جستجوی خدمات مشاوران مالی برای نیاز یک بار یا کوتاه مدت وجود دارد ، همچنین می توان خدمات یک مشاور را به صورت تمام وقت درگیر کرد.

مشاوران و بنگاه های مختلفی همگی به روش های مختلفی کار می کنند ،

اما معمول است که در یکی از این ترتیبات یک مشاور خدمات مداوم مدیریت سرمایه گذاری و همچنین مشاوره مداوم در مورد موضوعات برنامه ریزی مالی که ممکن است یک سرمایه گذار با آن روبرو شود را ارائه دهد. این مباحث می تواند شامل املاک و برنامه ریزی مالیاتی ، آماده سازی برای بازنشستگی ، پس انداز و موارد دیگری باشد.

به طور معمول ، در این نوع ترتیب ، سرمایه گذار و مشاور به طور رسمی دو بار در سال یا سه ماهه (بصورت حضوری یا مجازی) ملاقات می کنند ، با این کار مشتری هر زمان که لازم باشد برای مشاوره یا هرگونه سؤال و یا مسائلی که ممکن است در این زمینه وجود داشته باشد به مشاور می رسد.

فایده این نوع تنظیمات این است که سرمایه گذار نه تنها یک حرفه ای که دارایی خود را بررسیمی کند بلکه مشاوره در مورد وضعیت کلی خود را در طی مراحل مختلف دریافت می کند.

شما را برای پاسخ به سؤالاتی که نمی خواهید از شما پرسیده شود ، فشار دهید ، مانند اینکه چگونه می خواهید در صورت لزوم مراقبت از والدین پیر خود را انجام دهید ، آیا اراده شما به روز است ، چگونه می خواهید فرزندان خود را به کالج بفرستید ، چه می خواهید اگر شغل خود را از دست دادید انجام دهید اینها انواع سؤالاتی هستند که باعث می شود اکثر ما برای اینکه از خودمان بپرسیم ناراحت کننده باشد.

یک برنامه مالی جمع کنید. تعداد بسیار کمی از مردم ، هرگز این کار را به تنهایی انجام می دهند. و بیشتر پای خود را به این کار با مشاوران مالی خود می کشند. زمان می برد و می تواند صدمه ببیند. اما مهم است

خطرات موجود در سبد خود را که ممکن است در گذشته به نظر برسید ، یا بیشتر در سهام شرکت های تجاری سرمایه گذاری کنید ، وقتی در صنعت فناوری هستید ، شناسایی کنید.

بله ، مشاوران مالی هزینه دارند پرداخت هزینه به مشاور در واقع سرمایه گذاری محسوب می شود.

 


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.