بهترین مشاوران مالی

۵ ویژگی اصلی مشاور مالی حرفه ای
آذر ۲۵, ۱۳۹۸
صفت مشاور مالی
مهم ترین ویژگی مشاور مالی
آذر ۲۵, ۱۳۹۸

 

بهترین مشاوران مالی

انتخاب مشاور مالی فرایندی است که نیاز به زمان ، صبر و درک روشنی از آنچه در یک حرفه مالی به دنبال آن هستید ، می باشد. در حالی که مشاوران مالی با تجربه و مجرب زیادی در صنعت وجود دارند ، پیدا کردن کسی که با سبک ، انتظارات و وضعیت مالی شما مطابقت داشته باشد کار ساده ای نیست. در این مقاله ، ما در مورد چگونگی یافتن بهترین مشاور مالی صحبت خواهیم کرد.

 

درمورد بازنشستگی خود با یک مشاور مالی صحبت کنید

 

یک راه عالی برای پیدا کردن یک مشاور مالی در منطقه شما ،، آنها را به صورت آنلاین جستجو کنید تا سایت تجاری یا فهرست خود را پیدا کنید که باید اطلاعات مربوط به حوزه تخصصی آنها را به شما بدهد.

اگر نیازهای خاصی دارید یا یک مشاور مالی را با تجربه در یک منطقه خاص ترجیح می دهید ، ممکن است ایده خوبی باشد که از دوستان یا همکاران خود برای مشاوره بخواهید

 

 

تعیین سبک و اهداف سرمایه گذاری

 

 

قبل از مراجعه به یک مشاور مالی ، با همسر و خانواده خود تعیین کنید که اهداف شما چیست. آیا برای ایجاد بودجه و برنامه ریزی برای آینده به یک برنامه ریز مالی احتیاج دارید؟ آیا به مشاوره برنامه ریزی در زمینه سرمایه گذاری و بازنشستگی نیاز دارید؟

آیا به مشاوره جامع اقتصادی و خانوادگی نیاز دارید؟ پس از پاسخ دادن به این سؤالات ، می توانید به دنبال مشاوران مالی باشید که ترکیبی از مهارت ها و خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهند.

بسیاری از بنگاهها و مشاوران مالی در یک سبک خاص سرمایه گذاری تخصص دارند. برخی از مشاوران در سرمایه گذاری طولانی مدت “محافظه کارانه” تخصص بیشتری دارند ، در حالی که برخی دیگر از یک سبک فعال و با رشد بالاتر حمایت می کنند.

یک مشاور خوب در مورد افق سرمایه گذاری و اشتها برای ریسک از شما سؤالات مفصلی خواهد پرسید ، اما این ایده خوبی است که خودتان چند سؤال و سناریو را اجرا کنید.

شما نمی خواهید زمانی را که می خواهید مشتقات و وجوه پرچین دریایی را در سبد خود بخرید ، وقت خود را با یک مشاور مالی که فقط سهام تراشه های آبی و وجوه متقابل را ارائه می دهید ، تلف نکنید. برعکس ، اگر نمی خواهید یک سرمایه گذار خریداری و نگه دارید ، روی محصولات سرمایه گذاری با ریسک بالا و رشد بالا احساس فشار کنید. مشخص کردن روش سرمایه گذاری کلی در پیش رو ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش همه می شود.

 

ارزیابی یک مشاور مالی

 

پس از لیست کوتاه مشاوران ، قرار ملاقات بگذارید تا آنها را بصورت حضوری ببینید. حتماً با حداقل دو یا سه مشاور ملاقات خواهید داشت تا تصمیمات عجولانه ای اتخاذ نکنید و می توانید با اطلاعات کافی برای انتخاب مناسب مشورت کنید.

مشاوران غالباً افرادی با استعداد هستند و می توانند مشتریان را راحت و راحت انجام دهند اما برای سرمایه گذاری تحت فشار قرار می گیرند. هرگز با یک مشاور که به شما فشار می آورد برای فروش اقدام نکنید. یک مشاور واجد شرایط از اولین جلسه استفاده می کند

مشاوران غالباً افرادی با استعداد هستند و می توانند مشتریان را راحت و راحت انجام دهند اما برای سرمایه گذاری تحت فشار قرار می گیرند. هرگز با یک مشاور که به شما فشار می آورد برای فروش اقدام نکنید.

 

یک مشاور واجد شرایط از اولین جلسه برای بحث در مورد اهداف و وضعیت مالی فعلی شما استفاده می کند و هرگونه توصیه یا پیشنهادی را در جلسات بعدی ارائه می دهد. هرگونه اطلاعات مربوط به محصول یا کالای مربوط به محصول را به صورت خصوصی به خانه ببرید

اطمینان

مطمئن باشید که درک می کنید که چگونه یک مشاور مالی پرداخت می شود. ساختارهای پرداخت می توانند بسیار متفاوت باشند ، با این حال ، سبک های کلی به شرح زیر است: برنامه ریزان فقط هزینه ای با ساعت یا هزینه حساب تخت شارژ می شوند و از طریق کمیسیون یا بارهای سرمایه گذاری پول نمی گیرند. آنها می توانند گران باشند اما توصیه های بسیار بی طرفی را ارائه می دهند. برنامه ریزان مبتنی بر هزینه از طریق ترکیبی از هزینه های حساب و کمیسیون پرداخت می شوند.

 

مشاوران مالی مستقر در کمیسیون فقط در هنگام تجارت پول می گیرند که این امر می تواند باعث سرمایه گذاری در سرمایه گذاران کوچک شود اما می تواند منجر به فشار فروش و مشاوره شیب شود.

 

هنگام تصمیم گیری برای انتخاب مشاور ، سوالات زیر را در نظر بگیرید:

 

آیا این مشاور با دقت به اهداف و مشخصات ریسک من گوش می کند؟

آیا پیشنهادات وی درک درستی از نیازهای من نشان می دهد؟

آیا این مشاور باعث می شود احساس راحتی کنم و تحت فشار قرار نگیرم؟

آیا این مشاور انواع خدمات مورد نظر خود را ارائه می دهد؟

آیا مشاور ساختار ساختار پرداخت را توضیح داد و فاش کرد که چگونه می تواند پول کسب کند؟

آیا این مشاور قول عملکرد سرمایه گذاری را می دهد یا اظهارات هذلولی دارد؟

آیا این مشاور تجربه یا گواهینامه های اضافی دارد

انتخاب مشاور مالی در ایران

 

افق ایران

 

مشاوران مالی در ایران از ارزش دارایی ها و سرمایه گذاری های آینده شما محافظت می کنند. مشاوران مالی با استفاده از مهارت و تجربه خود در مدیریت دارایی ، بینش ارزشمندی از رفتارهای مالی گذشته ، فعلی و آینده خود ارائه می دهند تا به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند. مشاور پول مناسب به شما در تعیین اهداف مالی ، ایجاد سرمایه گذاری هوشمند و نگرانی کمتر از امنیت مالی و بازنشستگی کمک می کند.

 

مشارکت با یک مشاور مالی یک کار مهم است ، اما برای افراد در هر مرحله از زندگی مفید است. در حالی که برخی از مشاوران حداقل ثروت لازم را ندارند ، اگر مشاور شما درصد هزینه را بپردازد ، ممکن است آنها حداقل ارزش نمونه کار سرمایه گذاری را داشته باشند.

بهترین مشاوران مالی - شرکت حسابداری - آرمان پرداز خبره

بهترین مشاوران مالی

انواع مشاوران مالی

 

 

 

هنگام انتخاب مشاور مالی در ایران ، این مهم است که بدانید آیا آنها یک وام دهنده هستند یا نه. به گفته وزارت کار ، یک مؤسسه باید “برنامه را صرفاً به نفع شرکت کنندگان و ذینفعان اجرا کند” ، به این معنی که آنها باید همیشه علیرغم سود یا ضرر شخصی خود بهترین منافع شما را در اولویت قرار دهند. اگر مشاور مالی شما به عنوان یک وام دهنده فعالیت می کند ، از آنها بخواهید که به صورت کتبی اثبات کنند.

 

بهترین مشاوران مالی غیر وفاداری معمولاً با اصطلاح استاندارد پایداری مطابقت دارند ، که فقط به آنها نیاز دارد تا به شما توصیه کنند که انتخاب های مناسب را انجام دهید. این مشاوران گاهی اوقات یک اقدام کم تحرک اما ایده آل را توصیه می کنند که بیشتر از اقدام به نفع شما به نفع آنها یا شرکای آنها باشد.

 

هزینه مشاور مالی در ایران چقدر است؟

 

هزینه بهترین مشاوران مالی در ایران بستگی به این دارد که آیا شما با یک مشاور فقط هزینه ، مبتنی بر هزینه یا یک مشاور مستقر در کمیسیون بستگی دارید. مشاوران پول برای خدمات مدیریت دارایی از انواع ساختارهای مختلف هزینه استفاده می کنند ،

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.