برنامه ریز مالی یک مشاور مالی

مشاوره مالی بهتر
مشاور مالی بهتر
آذر ۲۶, ۱۳۹۸
مشاورمالی خبره
مشاور مالی ماهر
آذر ۲۶, ۱۳۹۸
 برنامه ریز مالی یک مشاوره مالی

 برنامه ریز مالی یک مشاور مالی

 برنامه ریز مالی یک مشاور مالی

یک برنامه ریز مالی و یک مشاور مالی هر دو حرفه ای هستند که (امیدوارم) بیشتر از آنچه سرمایه گذاری می کنید ، مدیریت و پس انداز خود را بدانید. در بیشتر موارد ، آنها مطالب خود را می دانند ، اما در بسیاری موارد دیگر ، برنامه ریز یا مشاور مالی  ممکن است آموزش رسمی کمی داشته باشند و تحت یک حرفه ای باتجربه تر مشغول یادگیری در مورد شغل باشند. یا ، آنها ممکن است هیچ تخصص خاصی نداشته باشند ،

 که دانش برای مشاوران مالی رو به افزایش است.

 

چه چیزی برای آنها وجود دارد؟ برخی از برنامه ریزان و مشاوران مالی ممکن است سرمایه گذاری ، پس انداز یا محصولات بیمه را براساس میزان کمیسیون دریافتی آنها پیشنهاد کنند.

وظیفه یک مشاور مالی باید به نفع مشتری عمل کند ، نه به نفع خود آنها. از نظر عملی ، این بدان معناست که یک مشاور مالی  نمی تواند محصول یا استراتژی هایی را پیشنهاد دهد که باعث افزایش درآمد برای مشاور مالی  می شود اما ممکن است برای مشتری مناسب نباشد.

مشاور مالی - شرکت آرمان پرداز

 برنامه ریز مالی یک مشاور مالی پاداش تضاد

– ممنوعیت پاداش در تضاد – یا توصیه های محور کمیسیون – در مورد کلیه مشاوره در مورد کالای مالی (که به آن توصیه های عمومی و شخصی نیز گفته می شود) اعمال می شود. مشاوران نباید محصولات و استراتژی هایی را پیشنهاد دهند که برای آنها کمیسیون بالایی کسب کند. آنها باید بر اساس بهترین منافع شما توصیه هایی ارائه دهند..

در اینجا یک لیست چک سریع از آنچه باید از آنها درخواست کنید وجود دارد:

افشای کامل مبنی بر اینکه موسسات مالی با کدام موسسات مالی در صورت وجود رابطه مالی دارند.

توضیح اینکه چرا مشاور مالی  توصیه می کند در صورت کاربرد ، محصولاتی را که از طریق آنها کمیسیون دریافت می کنند ، توصیه کند. آنها ممکن است هنوز هم توصیه های معتبری باشند ، اما مشاور مالی  باید بتواند به طور واضح توضیح دهد که چرا این مشاوره متناسب با شرایط شما است

، توصیه‌هایی که دریافت کردید ، چرا به شما داده شده است ، و اگر مشاور مالی  به جای مبلغی برای خدمات (که ما اکیداً ترجیح می‌دهیم) هزینه آن را پرداخت کند ، چقدر هزینه دارد.

آیا به برنامه ریز مالی یک مشاورمالی احتیاج دارم؟

اگر فقط سعی در صرفه جویی در هزینه و یا مرتب کردن حساب فوق لیسانس خود دارید ، احتمالاً نیازی به استخدام یک مشاورمالی ندارید. شما می توانید در مورد تخصیص سرمایه گذاری و معنی آن با صندوق فوق العاده خود صحبت کنید و می توانید برنامه پس انداز ساده خود را تهیه کنید ، یا از طریق یک حساب پس انداز با بهره بالا ، سپرده مدت یا سایر استراتژی صرفه جویی مستقیم.

اما اگر زندگی مالی شما پیچیده شده است ، یک مشاور مالی خوب می تواند در هنگام تصمیم گیری های درست درازمدت مالی یک سرمایه اصلی باشد.

وقتی ایده خوبی است که به دنبال مشاوره مالی حرفه ای باشید

برای سلامت مالی طولانی مدت خانواده خود ، به ویژه خرید خانه ، برنامه ریزی کنید.

در صورت بازپرداخت گزینه های خود را در نظر بگیرید.

برنامه ریزی برای بازنشستگی.

به دنبال گزینه های پس انداز بهتر هستید؟ راهنمای مشاور مالی  برای حسابهای پس انداز بالا و یا بررسی های مشاور درباره حساب های بانکی می باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.