اهداف مشاور مالی

مشاوره مالیاتی
نحوه یافتن یک مشاور مالی مستقل بی طرفانه
نوامبر 15, 2019
نقش مشاور مالیاتی چیست ؟ - شرکت حسابداری - آرمان پرداز خبره
۵ دلیل استخدام مشاور مالیاتی
نوامبر 24, 2019
نقش مشاوره مالیاتی در توسعه شرکت

اهداف مشاور مالیاتی در توسعه شرکت

چگونه یک مشاور مالی می تواند به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند؟

 

اهداف  مشاور  مالی حرفه ای است که به شما کمک می کند تا امورمالی خود را سازماندهی کنید و نتایج پس انداز و سرمایه گذاری خود را مدیریت  کنید ، بنابراین می توانید ببینید که چقدر برای بازنشستگی آماده هستید. آنها همچنین به شما در تصمیم گیری با پول خود کمک می کنند که به شما در رسیدن به اهداف مالی کارآمد باشید.

اصطلاحات “برنامه ریز مالی” و “مشاور مالی” به طور معمول به معنای یک چیز است ، اما مطمئناً همه مشاوران مالی در  برنامه ریزمالی یکسان نیستند. سطح آموزش ، آموزش و تجربه ای که یک حرفه ای دارد ، می تواند تفاوت زیادی در کیفیت توصیه ای که دریافت می کنید. برخی افراد برنامه ریزی مالی خود را انجام می دهند و برخی دیگر به دنبال کمک های حرفه ای هستند. یک برنامه ریز مالی با تجربه معمولاً می تواند به بهبود کیفیت تصمیمات مالی شما تصمیم بگیرد.

مشاور مالی حرفه ای

اگر به دنبال استخدام کمک های مشاور مالی  حرفه ای هستید ، باید بدانید که از یک برنامه ریز خوب مالی چه انتظاری دارید و چگونه می توانید تفاوت بین فروشنده و کسی را که مشاوره برنامه ریزی مالی معتبری را ارائه می دهد بگویید و دارای رزومه کاری  معتبر هست. استخدام یک برنامه ریز حرفه ای مناسب با درک اینکه برنامه ریزی مالی چیست و دانستن انتظار شخصی که ممکن است استخدام کنید ، شروع می شود.

برای شناسایی یک شرکت حسابداری خوب عوامل مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن تسلط کامل به تمام روش های حسابداری، جدیدترین به روز رسانی ها و تغییران آن، روش های حل اختلاف های مالی و غیره است.علم حسابداری زبان تجارت است و از زیر شاخه های رشته مهندسی میباشد.تهیه گزارش های مالی اطلاعات کاملی در اختیار طرفین مالی قرار میدهد…

ارایه خدمات مشاوره ای در شرکت حسابداری

مشاور مالی  مالی چیست؟

مشاور مالی  فرایند تعیین اهداف مالی شما است ، مانند دانستن اینکه چه زمانی شما نیاز به استفاده از پول خود خواهید داشت و از چه چیزی برای آن استفاده خواهید کرد ، و سپس تهیه یک برنامه عمل با گام های مشخصی که برای رسیدن به آن اهداف باید انجام دهید. .

 

برای ارائه مشاوره خوب ، اهداف مشاور  مالی باید اطلاعات شخصی و مالی را در مورد شما جمع کند. آنها از این داده ها برای ایجاد پیش بینی هایی استفاده می کنند که به شما نشان می دهد چه موقع و چگونه می توانید اهداف خود را انجام دهید. این پیش بینی ها مبتنی بر مجموعه ای از فرضیات واقع گرایانه در مورد تورم ، بازده سرمایه گذاری ، چقدر می توانید پس انداز کنید و چقدر درآمد و هزینه خواهید کرد.

اهداف مشاور  مالی خوب چه کاری دنبال می کند؟

یک برنامه ریز مالی خوب در مورد همه موارد زیر مشاوره می دهد:

کاری که شما باید متفاوت انجام دهید

چقدر نیاز به پس انداز داریدروند بازنشستگی شما چه جور باشد

در صورت اخذ تسهیلات  پرداخت آن ، یا تصفیه مجدد ، وچه نوع تسهیلات  دریافت کنید

چه نوع و چه میزان بیمه ای نیاز دارید (این شامل بیمه عمر ، بیمه مراقبت های طولانی مدت ، معلولیت و بعضاً دارایی ، تلفات و بیمه درمانی)

چه مقدار در صندوق اضطراری خود را نگه دارید

چه تغییراتی ممکن است وضعیت مالیات شما را بهبود بخشد

برای دستیابی به اهداف خود در یک بازه زمانی معین ، چه میزان بازده شما را به دست آورید

میزان ریسک سرمایه گذاری برای انواع مختلفی از حساب های شما مناسب است

همچنین ، بسیاری ازمشاوران مالی مشاوره در مورد برنامه ریزی املاک و خدمات برنامه ریزی مالیاتی ارائه می دهند. از یک مشاور مالی بپرسید که کدام یک از موارد فوق به آنها می پردازد و آیا آنها توصیه های خود را به صورت کتبی ارائه می دهند یا خیر. دریافت توصیه‌ها درمورد نوشتن همیشه ایده خوبی است ، زیرا هیچ سؤالی برای این که چه اقدام عملی توصیه شده است باقی نمی گذارد.

اهداف مشاور مالی

مالی خوب تا زمانی که اهداف شما را نفهمد و یک برنامه مالی بلند مدت را برای شما اجرا کند ، توصیه هایی نخواهد کرد. اگر با کسی ملاقات کنید که بلافاصله در مورد یک خدمات  مالی صحبت کند ، حتی اگر آنها خود را یک برنامه ریز مالی بنامند ، ملاقات می کنید ، به احتمال زیاد فروشنده مالی هستند. یک مشاور مالی خوب می خواهد صورت های حساب و اطلاعات  مربوط به همه جنبه های زندگی مالی شما را جمع کند.

هزینه مشاوران مالی

متوجه می شوید که ساختار هزینه متفاوت است. به طور معمول ، برنامه ریزان مالی به یکی از روش های زیر هزینه ها را می پردازند:

نرخ ساعت

پروژهای

هزینه پشتیبانی ازمشاور  مالی 


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.