ارزیابی مشاور مالی

صفت مشاور مالی
ویژگی مشاوران مالی موفق
آذر ۲۶, ۱۳۹۸
مشاوره مالی بهتر
مشاور مالی بهتر
آذر ۲۶, ۱۳۹۸
ارزیابی مشاوره مالی

ارزیابی مشاور مالی

ارزیابی مشاورمالی

 

ارزیابی مشاور مالی فرایندی است که نیاز به زمان ، صبر و درک روشنی از آنچه در یک حرفه مالی به دنبال آن هستید ، می باشد. در حالی که مشاوران مالی با تجربه و مجرب زیادی در حرفه وجود دارند ، پیدا کردن کسی که با سبک ، انتظارات و وضعیت مالی شما مطابقت داشته باشد کار ساده ای نیست. در این مقاله ، ما در مورد چگونگی یافتن بهترین مشاور مالی صحبت خواهیم کرد.

درمورد بازنشستگی خود با یک مشاور مالی صحبت کنیدنتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

 

ارزیابی مشاور مالی در منطقه شما

بیشتر سرمایه گذاران که در حال برقراری رابطه جدید با یک مشاور مالی هستند ترجیح می دهند با یکی در منطقه خود کار کنند.

این کار باعث می شود جلسات حضوری آسان و امکان آشنایی کامل با مشاورمالی  با اطلاعات کاملتر از آنچه ممکن است آنلاین یا از طریق تلفن باشد. علاوه بر این ، مشاوران مالی  در ایران مقررات “با مشتری خود را می شناسند” وضع می کنند که مانع از گرفتن پول یا دستورالعمل معاملات از کسی که آنها را ندیده اند جلوگیری می کند.

نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

برای رعایت مقررات ، آنها باید احساس راحتی کنند که درک خوبی از اهداف مالی شما ، اشتها در معرض خطر و وضعیت مالی فعلی دارند. با یک مشاور مالی که از ملاقات حضوری خودداری می کند ، سرمایه گذاری نکنید.

یک راه عالی برای ارزیابی مشاور مالی  در منطقه شما ، جستجوی بانک اطلاعاتی اینترنت است .

اگر نیازهای خاصی دارید یا یک مشاور مالی را با تجربه در یک منطقه خاص ترجیح می دهید ، ممکن است ایده خوبی باشد که از دوستان یا همکاران خود برای مشاوره بخواهید یا اینکه آیا مشاور مالی  شما توصیه ای دارد یا خیر..

پس از چند نام ، بررسی و شکایات یا تجربیاتی را که دیگران به صورت آنلاین ارسال کرده اند بصورت آنلاین بررسی کنید. این یک واقعیت تاسف آور است که مردم تمایل دارند که سرمایه گذاری های خود را از دست بدهند ، پس از از دست دادن مشاوره خود سرزنش کنند ،. با این حال ، شکایات در مورد ارتباط ، ریسک یا خدمات به مشتری احتمالاً باید جدی گرفته شود.

خدمات حسابداری - مشاور مالی

شرکت حسابداری

 

تعیین سبک و اهداف سرمایه گذارینتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

 

قبل از ارزیابی مشاور مالی ، با همسر و خانواده خود تعیین کنید که اهداف شما چیست. آیا برای ایجاد بودجه و برنامه ریزی برای آینده به یک برنامه ریز مالی احتیاج دارید؟ آیا به مشاوره برنامه ریزی در زمینه سرمایه گذاری و بازنشستگی نیاز دارید؟ آیا به مشاوره جامع اقتصادی و خانوادگی نیاز دارید؟ پس از پاسخ دادن به این سؤالات ، می توانید به دنبال مشاوران مالی باشید که ترکیبی از مهارت ها و خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهند.

بسیاری از بنگاهها و مشاوران مالی در یک سبک خاص سرمایه گذاری تخصص دارند. برخی از مشاوران  مالی در سرمایه گذاری طولانی مدت “محافظه کارانه” تخصص بیشتری دارند ، در حالی که برخی دیگر از یک سبک فعال و با رشد بالاتر حمایت می کنند.نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

 

ارزیابی مشاور مالی خوب در مورد افق سرمایه گذاری و اشتها برای ریسک از شما سؤالات مفصلی خواهد پرسید ، اما این ایده خوبی است که خودتان چند سؤال و سناریو را اجرا کنید. شما نمی خواهید زمانی را که می خواهید مشتقات و وجوه پرچین دریایی را در سبد خود بخرید .

 

وقت خود را با یک مشاور که فقط سهام تراشه های آبی و وجوه متقابل را ارائه می دهید ، وقت را هدر ندهید. برعکس ، اگر نمی خواهید یک سرمایه گذار خریداری و نگه دارید ، روی محصولات سرمایه گذاری با ریسک بالا و رشد بالا احساس فشار کنید. مشخص کردن روش سرمایه گذاری کلی در پیش رو ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش همه می شود.

نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

ارزیابی مشاور مالی

پس از لیست کوتاه مشاوران ، قرار ملاقات بگذارید تا آنها را بصورت حضوری ببینید. حتماً با حداقل دو یا سه مشاور مالی  ملاقات خواهید داشت تا تصمیمات عجولانه ای اتخاذ نکنید و می توانید با اطلاعات کافی برای انتخاب مناسب مشورت کنید.

ارزیابی مشاور مالی  غالباً افرادی با استعداد هستند و می توانند مشتریان را راحت و راحت انجام دهند اما برای سرمایه گذاری تحت فشار قرار می گیرند. هرگز با یک مشاور که به شما فشار می آورد برای فروش اقدام نکنید. یک مشاور واجد شرایط از اولین جلسه استفاده می کند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.